Доставка и оплата

Доставка і оплата

Щоб оформити замовлення потрібно: 

-зареєструватися на сайті(це займе кілька хвилин), після чого на вашу електронну скриньку прийде повідомлення про підтвердження реєстрації. В повідомленні буде вказані ваш логін і пароль, а також ссилка для активації вашого еккаунта; 
-зробити покупки додавши необхідну кількість товарів у кошик; 
-оформити замовлення вказавши спосіб оплати і доставки. Вказати потрібну інформацію для здійснення доставки; 
-після оформлення замовлення до вас на електронну скриньку прийде автоматичне повідомлення про дане замовлення. Будь-ласка, дочекайтеся листа від менеджера сайту, який повідомить вас про остаточну суму,реквізити для оплати та уточнить строки виконання замовлення. Обробка замовлення менеджером триває одну робочу добу. 

ВАЖЛИВО: після узгодження замовлення ми резервуємо за вами обраний товар на 3 доби. Якщо за цей час ви його не оплачуєто,тоді замовлення скасовується. Якщо в вас виникли непередбачувані обставини і ви не можете оплати протягом 3-ох днів, будь-ласка,повідомте про це і ми завжди зможемо з вами домовитися. 
Якщо виникли проблеми із оформленням замовлення, тоді напишіть нам yaryna-decou@ukr.net . Таким же чином можна зробити замовлення, просто чітко вкажіть коди,і кількість товару та чітку інформацію про доставку(ПІБ отримувача, поштовий адрес або адрес курєрської служби, ваш моб.телефон). Менеджер після отримання замовлення обов'язково з вами зв'яжеться для підтвердження. 

Оплата: 

-готівкою (розрахунок в магазині); 
-банківський переказ на карту ПриватБанку(реквізити будуть повідомленні після оформлення замовлення) 

Доставка: 
-своє замовлення ви можете забрати в творчій крамниці «Handmade story» в м.Тернопіль, вул. Мазепи 3 (кожен день, крім неділі). Графік роботи 
-Укрпоштою (відправка кожного дня). 
-кур'єрськими службами Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, Делівері. 
Доставка Новою поштою здійснюється кожних два дні. 
Доставка Інтаймом та Автолюксом можлива якщо замовлення об'ємне і на суму не менше 600 грн. 
Доставка Делівері можлива якщо замовлення об’ємне і на суму не менше 1000грн. Доставка Інтаймом, Автолюксом та Делівері здійснюється один раз в тиждень.